Пандора: Гострий соціальний сингл від гурту IMLA
Український гурт IMLA презентує свій новий сингл «Пандора». Трек увійде до дебютного альбому «Джокер», онлайн прем'єра якого відбудеться найближчим часом.

Трек «Пандора» підкреслює незрілість і невизначеність соціуму, внаслідок яких утворюються так звані кумири та лідери. Цією піснею гурт хоче застерегти суспільство від хибного уявлення та оманливих лідерів.

«Пандора – це ми, наші цілі й вчинки, наш вибір та відповідальність. Це система, яка непередбачувана, але сформована. І тільки від нас залежить, якого розвитку наберуть її лідери і як вона впливатиме на нас», - коментують учасники гурту.

15 лютого, в столичному арт-просторі «Сцена 6», відбудеться лайв презентація альбому «Джокер», який відображає філософську лірику й соціальний напрямок. Весь концерт гурт об'єднав під назвою «Точка Біфуркації».

Спеціальний гість вечору: post-folk, dark-ethno гурт Wahomo.

Подія буде супроводжуватися цікавими графічними інсталяціями та проекційним віжуалом.

15 лютого, 20:00

м. Київ, вул.Васильківська, 1 (Довженко-центр, арт-простір «Сцена 6»)
Квитки:
https://2event.com/uk/events/185622.

Гурт IMLA поєднує стилі сінті-електро і прогресив-рок, постійно експериментує. Хлопці підкреслюють свій саунд глибокою філософською лірикою і соціальною тематикою. Основний меседж команди – ментальна еволюція та соціальний прогрес.
Made on
Tilda