Поради - часто не працюють: Музичний проєкт Паренёк Простой розповів, чому не працюють поради
Музичний проєкт Паренёк Простой презентує свій другий сингл з дебютного альбому, який очікується восени 2020 року.

"Ctrl + Alt + Del" - пісня про той стан і переживання, коли людина опиняється в непростих життєвих ситуаціях. У ситуаціях - в які рано чи пізно потрапляє кожен з нас.

Пісня про відчуття, які ми відчуваємо, стикаючись з непередбаченим і раптовим. Про те, що не існує універсального рецепту, як перебороти створені обставини - ось чому, часто не працюють поради. І саме тому, кожен з нас повинен знайти сам своє рішення і свій шлях!


"Пісня не була написана для якоїсь конкретної події. Вона стала підсумком того, як мені самому потрібно діяти в таких ситуаціях. Що допомагає саме мені швидше за все виходити з таких обставин. І виявилося, головне - пам'ятати, що вихід є завжди. Складний, простий, короткий, довгий - але він є. Це як комбінація клавіш на комп'ютері. Просто її потрібно знайти. Знайди свій власний Ctrl+Alt+Del, натисни й продовжуй жити далі", - коментує Паренёк Простой.


Паренёк Простой - музичний проєкт, тексти якого, у кожного з нас будуть резонувати з певним періодом або подіями з життя. Пісні, які пропонують подумати - хто ми, до чого ми прагнемо, чи правильно вчиняємо, і взагалі - для чого і заради чого живемо?!
Made on
Tilda