Гурт ПОСТ.СКРИПТУМ. презентує кліп на пісню «Восток».
Перед прем'єрою нового міні-альбому «СЕВЕР-ЮГ-ЗАПАД-ВОСТОК» київський гурт ПОСТ.СКРИПТУМ. презентує кліп на одну з пісень платівки під назвою «Восток».

Ідея кліпу проста – мінімалізм простору і втома в образі головного героя, який веде діалог з гірським вітром. Чорно-біла естетика підсилює простоту сюжету, а спеціально обраний білий фон підкреслює його чистоту і одночасно порожнечу. Тут немає нічого зайвого. Виділено лише основне — людина. І обривки фраз на білому тлі, виконані в естетиці рукотворного листа. Це послання… висловлювання… це роздуми про вічне…

Кліп знято в досить короткі терміни на одній з київських студій. Режисером відео виступив клавішник ПОСТ.СКРИПТУМ. — Ігор Даровський, а оператором-постановником — старий друг групи Жорж. Монтаж, графіку і навіть кольорокорекцію кліпу музиканти робили самостійно, тим самим продовжуючи традицію істинної indie музики.
Міні-Альбом «СЕВЕР-ЮГ-ЗАПАД-ВОСТОК» і кліп «Восток» — це

перша частина релізів, запланованих музикантами на 2020 рік. За словами команди, всіх її шанувальників навесні очікує повноцінний альбом та нові відео-роботи.
Made on
Tilda