LET'S GO!
Повернення коштів
Muscreators.com не повертає кошти за придбані послуги. Ми надаємо нематеріальний продукт, який неможливо повернути, тому не відшкодовуємо суму після оплати продукту. Зобов'язання по оплаті не можуть бути скасовані, і плата не повертається. Купуючи послуги на нашому сайті, ви розумієте і приймаєте ці умови.


Muscreators не задовольняє запити про відшкодування коштів або повернення оплати на підставі наступних приводів:

1. Погана або неправильна робота сайту партнера. Сюди входить: доступність сторінок сайту 24/7, швидкість завантаження сайту, наявність або відсутність посилань, коментарі користувачів сайту партнера, структура тексту, стиль і наявність контенту.

2. Користування сервісами Muscreators.com в неповному обсязі протягом оплаченого місяця / року підписки; повернення коштів за періоди поновлення сервісу, відшкодування невикористаних коштів всередині аккаунта.


Ми надаємо рівні можливості всім клієнтам і не можемо робити ніяких винятків.

Якщо клієнт вважає, що послуги не були надані в тому вигляді, в якому вони були записані в контракті, він може подати скаргу в Службу підтримки Muscreators.com.

Будь ласка, зв'яжіться зі службою підтримки hello@Muscreators.com не пізніше 7 днів з дати покупки послуги. Ви повинні надати вагомі і чіткі докази, що продукт або послуга не відповідає опису на нашому сайті. Ми не приймаємо скарги, засновані тільки на помилкових очікуваннях клієнта або його бажаннях.

Muscreators.com розглядає скарги на основі кожного конкретного випадку. Ми залишаємо за собою право задовольнити або відхилити будь-яку скаргу на власний розсуд.


При здійсненні виведення коштів з системи, комісія за обробку платежу, яка стягувалася при введенні засобів в систему, не повертається.

При здійсненні повернення коштів також стягується комісія за обробку платежу з виведення коштів з системи, яка дорівнює комісії за обробку платежу при здійсненні введення коштів в систему.

Комісія системи за обробку платежу при введенні і виведенні коштів з системи може змінюватися і залежить від платіжної системи, використовуваної для здійснення введення і виведення коштів в систему / з системи.


Виведення коштів з системи здійснюється тільки тим платіжним методом, яким було здійснено заведення коштів в систему.
© 2021 Muscreators
ПОЛІТИКИ
hello@muscreators.com
ПІДТРИМКА