Свіжий подих українського R&B: Sysuev презентує свій новий альбом
Український артист Sysuev представляє новий альбом. Він має назву «Mr. Worldwide» і включає п'ять треків, в яких вдало поєднані Hip-Hop, R&B і House. Відмінні риси нового альбому: більш танцювальне звучання, цікаве поєднання різних музичних жанрів, круті вокальні мелодії, ейфоричні біти і синтезатори. Все це створює відчуття знаходження артиста буквально поряд з тобою, на коктейльній вечірці в оточенні красивих людей біля Карибського моря. Музика альбому не дозволить вам нудьгувати, вона підіймає настрій і змушує невтомно танцювати.

Плейлист альбому виглядає наступним чином:
1. Ms. Worldwide
2. Best 4 U
3. Slow Down
4. Ma Queen
5. King of Mars

Минулорічний альбом артиста «Good Life» звучав більш класично, мав традиційний Funky Hip-Hop саунд і жваво обговорювався музичними критиками, журналістами, блогерами різних країн. Зокрема, Myriadmuzik, HipHopXclusives, Firerapper, Freshoutofthebooth, Esccovers і Hot 92 описували альбом, як мастхев для поціновувачів Funky, Soul, R&B музики, також вони відзначали істотний прогрес як власне артиста, так і української Hip-Hop музики в цілому.

«Новий альбом "Mr. Worldwide" дуже особливий. Звісно, я міг би продовжити лінію попереднього альбому "Good Life", залишившись у звичному для себе Hip-Hop/R&B звучанні. Але все ж вирішив виштовхнути себе із зони комфорту та істотно розширив музичну палітру, додав танцювальний вайб. Адже певен, що коли артист не ставить перед собою нові виклики, його розвиток зупиняється. А музичний світ потребує, щоб його дивували!


Коли створював альбом, не шукав компромісів, не розраховував на швидкий хайп, просто робив усе так, як відчував музично, як давно хотів зробити. Blue-eyed Soul артист, білий хлопець, який створює чорношкіру музику, так було і так буде. Ми створили альбом поза часом та модою. Його можна включити через багато років, і він буде звучати так само яскраво. За це окремо хочу подякувати саундпродюсеру альбому Kodzu, лейблу ONErpm і всій команді Muscreators», - розповідає Sysuev.

Sysuev презентуватиме альбом «Mr. Worldwide» на онлайн-концертах у соціальних мережах, а після закінчення карантину - на фестивалях Atlas Weekend, Белые Ночи, Hedonism і Koktebel Jazz Festival.
Made on
Tilda