Відсутність гендерної рівності в Україні: Співачка Marcelle презентує свій новий сингл
Після феноменального успіху свого хіта про найлютішого ворога 2020-го року, українська хіп-хоп співачка Marcelle презентує свій новий сингл «Не повинна».

«Не повинна» - соціальний трек про відсутність гендерної рівності в Україні. Співачка має надію, що у найближчому майбутньому, ситуація щодо місця та позиції жінок у нашому суспільстві зміниться на більш адекватнішу.

«Подорожуючи світом, я помітила, що мені комфортніше у розвинених країнах, де панує гендерна рівність, повага до людини будь-якої статі, фемінізм тощо. Повернувшись в Україну, знадобилось багато часу, щоб пояснити людям в моїй країні, що жінка - це також людина, що старі установки не працюють та щоб від мене просто відвалили із настановами щодо народжування дітей, поведінки, будування кар'єри, стереотипних штампів, слатшеймінгу, а потім і віктімблеймінгу, аб'юзингу жінки протягом усього життя тощо», - розповідає Marcelle.

Свій новий трек Marcelle планувала випустити до 8 березня, але сталася пандемія та дивні протести проти феміністок, які хотіли лише однакових прав із чоловіками в нашій зашореній країні. Тому, Marcelle вирішила зробити приємно собі та своїм слухачам, оприлюднивши сингл 11 квітня у свій День Народження.

Нагадаємо, що Marcelle зовсім нещодавно увірвалася в медійний простір країни з треком #CORONAVIRUS. Після релізу треку менеджмент співачки потрапив в досить неоднозначну ситуацію.


Компанія Google, якій належить відеохостинг YouTube відмовила в рекламі треку, помітивши його шок-контентом. Чисельні звернення в офіс Google не дали результату. І тому, саме завдяки підтримці багатьох українських ЗМІ, українська версія #CORONAVIRUS органічно зібрала більше 10.000 переглядів на YouTube.
Made on
Tilda