Як почати писати оригінальну музику?
Ну що ж, хочемо зачепити дуже складну і водночас просту тему. Як писати оригінальну музику?

Зауважте, "оригінальна" - не означає "унікальна". Насправді секрет досить простий, єдина причина по якій машини та штучний інтелект не зможуть замінити людину - це наш талант. Таланту неможливо навчити, талант неможливо розвинути, передати або винайти - талант є в кожному із нас. Лише техніці й механіці навчають.

Тому кожен з нас має вміння творити і секрет полягає в тому, щоб знайти це і бути собою. Далі на шляху йдуть ідеї створення музики. Звичайно, вся музика вже давно написана і переписана, однак, саме унікальність кожного з нас, робить наші твори - оригінальними. Все, що потрібно, це розвиватися і слухати багато різної музики. Якщо ви слухаєте одного артиста в якості натхнення, ви неодмінно будете звучати як він, лише з невеликими відмінностями. Але якщо ви слухаєте кілька різнопланових артистів і вам вони подобаються, все, що залишається - це з'єднати їх звучання у своїй музиці.

Наприклад, зірка трепу Ghostemane поєднав у своєму звуку Hip-Hop і елементи Death-Metal, вийшло досить оригінально. Не намагайтеся наслідувати, повірте, дістати із себе "самого себе" набагато легше, ніж здається.

Природно не кожен артист, яким він є - буде смачним і цікавим. Це питання вже продумування іміджу

і пошуку "свого звуку". І це більш точна наука, ніж філософське питання про пошук себе. Продюсери з усього світу займаються саме цим. Якщо ви граєте гуртом, пам'ятайте, що кожен сам по собі унікальний, і тому кожен, в будь-якому випадку, приносить оригінальність вашій музиці, якщо він, звичайно, не займається пародією.

Актор Том Круз колись сказав, що він кожен день дивиться новий фільм і аналізує гру інших акторів. Це всього-на-всього компетенція у своїй справі. Іноді той звук, який можна запозичити в іншого артиста, може потрапити до вас з найбільш несподіваних місць і з тієї музики, яку ви ніколи б і не подумали слухати.
Made on
Tilda