Як зробити Вікіпедію для артиста?
Ні для кого не секрет, що Вікіпедія стала основним джерелом інформації коли нам щось потрібно дізнатися (не дивлячись на те, що багато хто забуває, що це не завжди правдиве джерело інформації).

А для артиста, це свого роду рекламний плакат і знайомство себе із зацікавленою аудиторією. Однак для того, щоб створити сторінку у Вікіпедії, потрібно все ж таки дотримуватися деяких правил встановлених Вікіпедією.

1. Ваша сторінка у Вікіпедії повинна бути орієнтиром, а не рекламною кампанією (Ми то знаємо, що це і те, і інше. Але краще дотримуватися першого).

2. Вікіпедія не хоче суб'єктивних або упереджених статей. Якщо ви напишіть про себе самі, ви можете стати жертвою прикрашання. Шанувальники, друзі або сервіси створення можуть створити сторінку за вас.

3. Переконайтеся, що ви включили всю цікаву інформацію на своїй сторінці у Вікіпедії. Наприклад, посилання на джерела. Вікіпедія процвітає завдяки відомому контенту, і вам буде запропоновано вказати джерела при створенні веб-сторінки.

В цілому сама Вікіпедія дає вам кроки, по яким ви зможете створити сторінку. Але пам'ятайте, що за залізною стіною сидять модератори


Вікіпедії й поки вашу сторінку не схвалять - вона не з'явиться. Швидше за все якщо ви артист який тільки почав і відіграв пару концертів, то такої інформації буде недостатньо для Вікіпедії.

Потрібно хоча б трохи інформації про те, що ви досягли з відкритими джерелами. Тоді сміливо можна писати власну сторінку.
Made on
Tilda