FlyPro
Аерозйомка
Все більше популярна стає аерозйомка в Україні. Зйомка здійснюється за допомогою дронів або квадрокоптера в нашому випадку, це DJI mavic pro 2 володіє 1-дюймовою матрицею з регульованою діафрагмою, що забезпечить відмінну якість не тільки вдень, а і вночі... Проводимо зйомку на різній висоті і навіть в приміщені. За допомогою дрона можна отримати якісні фотографії та відеосюжети під будь-який проект.

Аерозйомку часто замовляють на культурно-масові заходи й урочисті події, такі, як: весілля, ювілеї та корпоративні свята. За допомогою такої зйомки можна відмінно показати масштаб заходу і навіть отримати ефект операторського крана.

Також за допомогою дрона можна зробити фото і відео різних об'єктів нерухомості. Особливо, це актуально для будівельних компаній, агентств нерухомості та великих промислових підприємств. Аерофотозйомка об'єктів нерухомості й земельних ділянок дозволяє показати будинок, земельну ділянку або магазин з різних ракурсів, що дозволить вам презентувати ваш об'єкт з усіх боків і привернути увагу потенційних покупців.

Зйомка з квадрокоптера необхідна для режисерів і операторів, які знімають кліпи, рекламні ролики та інші короткометражні ролики. За допомогою аерозйомки, для таких роликів є можливість зробити незабутні кадри з висоти, показати локацію на якій відбувається зйомка, зробити супровід автомобіля з висоти, без використання додаткових ресурсів крім дрона.

Нашими клієнтами вже стали: Фестивалі Тарас Бульба, Острів і Soloma Fest. Робили аерозйомку для компаній LG, Київстар, УкрБуд, мережа бетонних заводів Astor і телеканалу 1+1. Також знімали один з наймасштабніших забігів по всій Україні «Гонка Націй». За спиною наших пілотів понад 400 проектів з аерозйомки. Ми гарантуємо якість роботи. Ви залишитеся задоволені після співпраці з нами.
Замовити
Ім'я
Номер телефону
E-mail
Відеографа
Натискаючи на кнопку, вы даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Made on
Tilda