Ігор Тищенко
Ілюзіоніст
Фокусник Ігор Тищенко учасник багатьох телевізійних програм. Його шоу - це справжнє театральне дійство з приголомшливою магічною атмосферою, в якому є пролог, кульмінація й ефектна кінцівка.

Сценічне шоу "Why not show"
Мистецтво маніпуляції, краса і витонченість на сцені. Професійна програма створена для того, щоб шоу стало головною темою для обговорення.
Тривалість шоу: 10 хв.

Корпоративне шоу "Why not show 2.0"
Шоу легко прикрасить будь-яке свято. Відсутність предметів, з якими звикли бачити артистів нашого жанру, надає програмі "Why Not Show" благородність і можливість працювати вільним від будь-якого реквізиту руками.
Тривалість шоу: 40 хв.

Весільне шоу "For bride & groom show"
У програмі "For Bride & Groom Show" переважають інтерактиви з глядачами, оскільки цей вид виступів найцікавіший і популярний. Звільнивши програму від видимого глядачеві реквізиту, "For Bride & Groom Show" не має аналогів в Україні, тим самим залучаючи глядача, виводячи на перший план добре натреновані руки майстра, вміння контролювати емоції й увагу кожному гостю.
Тривалість шоу: 40 хв.

Дитяче шоу "Children`s show"
Багаторічний досвід виступів дозволив створити щось незвичайне й містичне. Зібравши тільки кращі трюки, програма «Children`s show» виходить за рамки звичайних фокусів. Шоу наповнене маніпуляціями, візуальними ефектами й містикою. Трюки, представлені в програмі - авторські й не мають аналогів.
Тривалість шоу: 40 хв.

Мікромагія
Мікромагія - один з найскладніших жанрів в магії. Фокусник показує кожен фокус прямо в руках глядача. Ігор Тищенко є експертом в street magic. Жоден глядач не залишиться не здивованим.
Тривалість шоу: 30 і 60 хв.
Замовити
Ім'я
Номер телефону
E-mail
Назва шоу
Натискаючи на кнопку, вы даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Made on
Tilda